201705.05
0

Advokatų kontoros JUREX vadovaujančioji partnerė Jurgita Judickienė ir partneris Marius Tamošiūnas tapo „Verslios Lietuvos“ kuriamo Verslo konsultantų tinklo nariais. Advokatai dalysis gerąja verslo praktika ir teiks konsultacijas smulkiajam ir vidutiniam verslui, veikiančiam ne ilgiau nei 5 metus, verslo pradžios ir plėtros bei eksporto temomis.

Advokatė J. Judickienė teiks konsultacijas šiose srityse:

  • Sutarčių sudarymas ir valdymas;
  • Dokumentų rengimas ir valdymas;
  • Personalo valdymas, darbo teisė ir sauga;
  • Teisiniai aspektai.

Advokato M. Tamošiūno konsultavimo sritys:

  • Parama verslui, verslo finansavimo šaltiniai;
  • Sutarčių sudarymas ir valdymas;
  • Dokumentų rengimas ir valdymas;
  • Investicijos ir finansavimo šaltiniai;
  • Teisiniai aspektai.

Verslo konsultantų tinklas – visoje Lietuvoje lengvai prieinama skaidri sistema, sukurta siekiant padėti jaunam smulkiajam ir vidutiniam verslui, jų lyderiams auginti kompetencijas bei sėkmingai vystyti veiklą. Projekte dalyvaujantiems ir besikonsultuojantiems verslo subjektams kompensuojama dalis gautų paslaugų išlaidų.

Daugiau informacijos: vkt.verslilietuva.lt.

consultant-logo

Susijusios naujienos

17Geg

Atsakingam verslui rūpi, dėl ko kilo ginčas ir kokia jo baigtis

by jurex  Comments (0)
Lietuvos verslininkai kilusius ginčus yra linkę spręsti teisminiu keliu – nuo 2012 m. kasmet teismai sulaukia vidutiniškai 97 tūkst. verslo bylų, verslo bylos sudaro beveik pusę šalies pirmosios instancijos teismų gautų civilinių bylų. Taigi kokias galima išskirti verslo ginčų tendencijas, kokia egzistuoja verslo bylinėjimosi kultūra Lietuvoje?
5Geg

JUREX advokatai prisijungė prie Verslo konsultantų tinklo

by jurex  Comments (0)
Advokatų kontoros JUREX vadovaujančioji partnerė Jurgita Judickienė ir partneris Marius Tamošiūnas tapo „Verslios Lietuvos“ kuriamo Verslo konsultantų tinklo nariais. Advokatai dalysis gerąja verslo praktika teiks konsultacijas smulkiajam ir vidutniam verslui, veikiančiam ne ilgiau nei 5 metus, verslo pradžios ir plėtros bei eksporto temomis.
26Bal

LRT laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – pokalbis apie lietuvių bylinėjimosi įpročius

by jurex  Comments (0)
Advokatų kontoros JUREX partneris Marius Tamošiūnas su laidos „Labas rytas, Lietuva“ žiūrovais dalinosi naujausia teismų sistemos statistika bei įžvalgomis, dėl kokių priežasčių šalies teismus pasiekia toks didelis bylų skaičius.
19Bal

JUREX – tarp geriausių advokatų kontorų sprendžiant verslo ginčus

by jurex  Comments (0)
Jau ketvirtus metus iš eilės advokatų kontora JUREX patenka į žinomiausių ir pasaulyje labiausiai vertinamų teisinių žinynų „The Legal 500“ ir „Chambers And Partners“ sudaromus advokatų kontorų reitingus. 2017 m. ginčų sprendimo kategorijoje JUREX įvertinta kaip viena stipriausių kontorų Lietuvoje.
5Bal

Jurgita Judickienė tapo LAVA valdybos nare

by jurex  Comments (0)
Advokatų kontoros JUREX vadovaujančioji partnerė Jurgita Judickienė išrinkta į Lietuvos atsakingo verslo asociacijos (LAVA) valdybą. Būdama valdybos narė, J. Judickienė prisidės prie socialinės atsakomybės projektų augimo ir plėtros šalyje, atsakingos ir etiškos veiklos principų diegimo versle.

Daugiau naujienų