Top_tier_firms 

Advokatų profesinė bendrija Judickienė ir partneriai JUREX yra įtraukta į „Legal 500“ sudaromą stipriausių Europos advokatų kontorų verslo ginčų sprendimo srityje reitingą. Vienas didžiausių tarptautinių teisinių žinynų „Legal 500“, leidžiamas nuo 1987 m., kiekvienais metais sudaro nepriklausomą pirmaujančių advokatų kontorų daugiau kaip 100 šalių reitingą.

2016 m. Europos, Vidurio Rytų ir Afrikos žinyno Lietuvos verslo ginčų sprendimo sektoriaus reitingo sudarytojai rašo, kad advokatų profesinės bendrijos Judickienė ir partneriai JUREX vadovaujančioji partnerė Jurgita Judickienė yra „pripažinta visoje šalyje“, Marius Tamošiūnas buvo paskirtas „PriceOn“ bankroto administratoriumi ir atstovavo startuoliui įvairiose bylose, įskaitant akcininkų ginčus, o asocijuotas partneris Kęstutis Žičkus taip pat yra žinomas.

2015 m. „Legal 500“ sudarytojai rašo: „Advokatų profesinė bendrija Judickienė ir partneriai JUREX teikia „greitus ir suprantamus sprendimus“. Jurgita Judickienė vadovauja praktikos grupei, kuriai priklauso Marius Tamošiūnas, besispecializuojantis bankrotuose ir akcininkų ginčuose, ir Kęstutis Žičkus, „kuris yra labai patyręs statybų teisės ginčuose“.

2014 m. žinyno sudarytojai išskyrė Jurgitą Judickienę ir Marių Tamošiūną kaip pagrindinius kontoros teisininkus. Jurgita Judickienė buvo įvertinta kaip „puiki verslo ginčų advokatė“. Tyrėjai pabrėžė, kad advokatų profesinė bendrija Judickienė ir partneriai JUREX daugiausiai dėmesio verslo ginčų srityje teikia ginčams dėl nesąžiningos konkurencijos, darbo ir finansų.

 

Mėnesinio žurnalo „Acquisition International“, skelbiančio pasaulio įmonių finansų rinkos apžvalgas, rengiamuose apdovanojimuose „Legal Awards 2014“ advokatų profesinė bendrija Judickienė ir partneriai JUREX pripažinta geriausia 2014 m. verslo ginčų advokatų kontora Lietuvoje.

„Acquisition International“ apdovanojimai skirti išrinkti labiausiai nusipelniusius pasaulio teisininkų bendruomenės narius, kurie išsiskiria iš kitų klientų aptarnavimo ir darbų kokybe. Laimėtojai nustatomi, atlikus išsamią klientų ir kitų verslo profesionalų apklausą bei atliktų darbų tyrimą.

Print

 

Tarptautinis teisės žinynas „Client Choice“ išrinko advokatų profesinės bendrijos Judickienė ir partneriai JUREX vadovaujančią partnerę, advokatę Jurgitą Judickienę geriausia 2015 m. Lietuvos advokate ginčų srityje. Advokatų kontoras ir teisininkus visame pasaulyje nuo 2005 m. vertinantis žinynas „Client Choice“ apdovanojimus skiria už išskirtinį klientų aptarnavimą ir gebėjimą sukurti pridėtinę vertę klientų verslui.

Apdovanojimai skiriami, remiantis tyrimu, kurio metu klientų prašoma įvertinti teisininkus pagal teisinių paslaugų kokybę, sukuriamą vertę už pinigus, komercinę nuovoką, efektyvią komunikaciją, apmokestinimo skaidrumą, atsakymų greitį ir kitus kriterijus.