Esame vienintelė Lietuvoje specializuota verslo ginčų advokatų kontora, atstovaujanti klientams verslo nesutarimuose ir teikianti efektyvius patarimus, kaip jų išvengti. Mūsų siūlomi ginčų prevencijos metodai padeda suvaldyti teisines rizikas ir sėkmingai vystyti verslą.

Advokatų kontora JUREX įkurta 2006 m. Visą veiklos laikotarpį vadovaujamės operatyvumo, profesionalumo, aukščiausios kokybės ir patikimumo kriterijais, orientuojamės į ilgalaikį bendradarbiavimą ir siekiame tapti patikimais klientų partneriais. Šios vertybės mums padeda pelnyti rekomendacijas ir būti vertinamiems kaip vieniems geriausių verslo ginčų advokatų šalyje ir tarptautinėje rinkoje.

Mūsų vertybės

Orientacija į rezultatą
Operatyvumas ir pasiekiamumas
Kokybė, nulemta išskirtinės specializacijos

 

17Geg

Atsakingam verslui rūpi, dėl ko kilo ginčas ir kokia jo baigtis

by jurex  Komentarai (0)
Lietuvos verslininkai kilusius ginčus yra linkę spręsti teisminiu keliu – nuo 2012 m. kasmet teismai sulaukia vidutiniškai 97 tūkst. verslo bylų, verslo bylos sudaro beveik pusę šalies pirmosios instancijos teismų gautų civilinių bylų. Taigi kokias galima išskirti verslo ginčų tendencijas, kokia egzistuoja verslo bylinėjimosi kultūra Lietuvoje?
5Geg

JUREX advokatai prisijungė prie Verslo konsultantų tinklo

by jurex  Komentarai (0)
Advokatų kontoros JUREX vadovaujančioji partnerė Jurgita Judickienė ir partneris Marius Tamošiūnas tapo „Verslios Lietuvos“ kuriamo Verslo konsultantų tinklo nariais. Advokatai dalysis gerąja verslo praktika teiks konsultacijas smulkiajam ir vidutniam verslui, veikiančiam ne ilgiau nei 5 metus, verslo pradžios ir plėtros bei eksporto temomis.