201707.31
0

Nuo liepos 31 d. advokatų kontoros JUREX partnerių gretas papildė ilgametę patirtį ginčų sprendimo srityje sukaupęs advokatas Ignas Dargužas. Taip pat prie komandos prisijungė advokatė Olga Siomina bei dar keli teisininkai. Šis komandos augimas yra vienas svarbesnių JUREX strateginės plėtros žingsnių pastaruosius kelerius metus. 

I.Dargužas bus penktasis partneris kontoros dvidešimties teisininkų komandoje. Jis dirbs su įmonių teise, daug dėmesio skirs akcininkų ginčų, vadovo atsakomybės, nesąžiningos konkurencijos byloms, sutartiniams, rangos, finansų ginčams.

„Igno prisijungimas prie komandos dar labiau sustiprins mūsų kontoros profesinį išskirtinumą – verslo ginčų ir jų prevencijos specializaciją. Ilgametė jo patirtis ir ekspertinė kompetencija neabejotinai pasitarnaus visai komandai kaupiant patirtį sprendžiant verslui aktualius teisinius nesutarimus bei siūlant ypatingos kokybės paslaugas verslo ginčų srityje. Mums pažįstama Igno bylinėjimosi etika, todėl neabejojame, kad prisijungimas taip pat padės mūsų komandai toliau kryptingai siekti savo profesinės misijos – bylinėjimosi kultūros progreso Lietuvoje“, – teigia Jurgita Judickienė, verslo ginčų advokatų kontoros JUREX vadovaujančioji partnerė.

Prieš prisijungdamas prie JUREX I.Dargužas pastaruosius trejus metus dirbo advokatu advokatų kontoroje „Sorainen“, o teisine praktika užsiima nuo 2005 m. Per savo teisinę praktiką advokatas atstovavo ir konsultavo eilę bankų ir kitas finansų įstaigas, įskaitant „Nordea“, „Snoras“, „Ūkio bankas“, „Sampo Lizingas“, naftos pramonės įmones „Ventus-Nafta” ir „Klaipėdos Nafta“, taip pat pasaulio tabako pramonės sektoriaus lyderius „Philip Morris“, PET pramonės lyderius Europoje – „Neo Group“, pagrindinį Ignalinos atominės elektrinės rangovą „Nukem Technologies“, o taip pat „BLRT Grupp“, „Borjomi“, „Pieno Žvaigždės“ ir daugelį kitų. Vien praėjusiais metais teismuose nagrinėtų ginčų, kuriuose I. Dargužas atstovavo klientų interesus, bendra reiškiamų reikalavimų suma viršijo 700 mln. eurų.

„Džiaugiuosi turėdamas galimybę prisijungti prie profesionalios ir puikią reputaciją turinčios advokatų kontoros. Kartu su kolegomis sieksiu vystyti JUREX ginčų sprendimo praktiką, užtikrindamas efektyvių ir aukščiausios kokybės teisinių paslaugų teikimą klientams“, – sako I. Dargužas.

Naujai prisijungusi advokatė Olga Siomina turi trylikos metų profesinę patirtį ir sustiprins kontoros bylinėjimosi praktiką bei teiks ginčų prevencijos sprendimus įmonių valdymo, statybų ir nekilnojamojo turto, transporto ir draudimo ginčų srityse, taip nesąžiningos konkurencijos srityse.

JUREX yra vienintelė specializuota verslo ginčų advokatų kontora Lietuvoje, jau eilę metų  tarptautinių teisės žinynų „The Legal 500” bei „Chambers And Partners” reitinguojama tarp geriausių bylininkų Lietuvoje. Daugiau nei dešimtmetį rinkoje veikianti kontora sparčiau auga pastaruosius metus – jų teisinės praktikos vizitine kortele jau yra tapęs draudimo bendrovės laimėjimas prieš vieną didžiausių Šiaurės Europos laivybos ir logistikos įmonių grupių „DFDS“ dėl 60 mln. eurų vertės žalos atlyginimo bei 3 mln. eurų vertės „Vichy“ vandens parko laimėjimas statybų byloje.

Susijusios naujienos

21Bir

Praktiniai mokymai „Naujas Darbo kodeksas: ką žinoti ir kaip pasiruošti?“ liepos 4 d. Vilniuje

by jurex  Comments (0)
Nuo liepos 1 d. Įsigalioja naujasis Darbo kodeksas. Tai – bene didžiausias darbo santykių pokytis per visą nepriklausomos Lietuvos istoriją. Advokatų kontora JUREX siūlo susipažinti su esminiais naujojo Darbo kodekso pokyčiais ir aptarti veiksmus, kuriuos šių naujovių akivaizdoje būtina atlikti.
25Geg

Valstybės tarnautojo interesų supainiojimo atvejis: ar verslas toleruotų tokį elgesį?

by jurex  Comments (0)
Vyriausiajai tarnybinės etikos komisijai (VTEK) nustačius, kad Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro (LNOBT) vadovas Gintautas Kėvišas supainiojo interesus, pakanka ir vieno šiurkštaus pažeidimo, kad prasikaltęs tarnautojas netektų pareigų. G. Kėvišo atleidimo motyvus portalui DELFI komentavo advokatų kontoros JUREX vadovaujančioji partnerė Jurgita Judickienė.
14Vas

Apie sudėtingas, ilgai trunkančias nesąžiningos konkurencijos bylas „Verslo žinioms“ pasakojo Jurgita Judickienė

by jurex  Comments (0)
Kasmet teismuose daugėja bylų dėl nesąžiningos konkurencijos – verslininkai vis dažniau kreipiasi į teismą, prašydami priteisti nesąžiningo konkurento, dažniausiai buvusio darbuotojo, padarytus nuostolius. Apie net po kelis metus trunkančius itin sudėtingus, brangiai kainuojančius procesus ir iš nesąžiningo konkurento paprastai priteisiamas tik simbolinio dydžio sumas „Verslo žinioms“ pasakojo JUREX vadovaujančioji partnerė, advokatė Jurgita Judickienė.
7Spa

JUREX advokatės dalyvavo didžiausioje darbo teisės ir personalo konferencijoje

by jurex  Comments (0)
Spalio 5–6 d. JUREX partnerės, advokatės Jurgita Judickienė ir Agnė Bilotaitė dalyvavo konferencijoje „HR | Darbo teisė ir personalas 2016“, kur pasidalino patirtimi ir aptarė personalo specialistams aktualius nesąžiningos konkurencijos ir asmens duomenų apsaugos klausimus.
4Spa

Jurgita Judickienė su „Verslo žiniomis“ dalinosi įžvalgomis apie darbo tarybų steigimą

by jurex  Comments (0)
Nuo 2017 m. sausio 1 d. įsigaliojus naujam Darbo kodeksui įmonėse, turinčiose 20 ir daugiau darbuotojų, turi būti įsteigtos darbo tarybos. Apie darbo tarybos rinkimų komisijos sudarymo tvarką, tarybos veiklos procesus bei galimą atsakomybę už darbo tarybos nesudarymą pasakojo advokatų kontoros JUREX vadovaujančioji partnerė, advokatė Jurgita Judickienė.

Daugiau naujienų